ÜYELİK FORMU - Üyelik formunu eksiksizce doldurarak üyelik hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarla Üye Ol

Normal Üyelik - Hoşgeldiniz - Şimdi ÜCRETSİZ Üye Olun!

( * ) doldurulması zorunlu alanlar


Kullanıcı Adı ve Şifre Oluşturun
(boşluk veya özel karakter içermeyen 6 ila 12 arası alfanümerik karakter)


Web Sitesi Kullanım Koşulları Sözleşmesi

1. Şartlar

Bu web sitesine erişim sağlayarak, bu sitenin Kullanım Koşullarını, ve siteyi hukuka ve kanunlara uygun bir şekilde kullanacağınızı, kabul etmiş sayılırsınız. Site kullanımı süresi boyunca yapacağınız her işlem ve eylemin hukuki sorumluluğu da size aittir. Bu koşulları kabul etmediğiniz takdirde, bu web sitesini kullanmanız ve erişim sağlamanız yasaktır. Bu web sitesinde yayınlanan tüm içeriğin telif, yayınlama ve her türlü hakları, ilgili kanunlarla koruma altındadır.

2. Yasal Uyarı

  1. Bu bazarlik.com web sitesindeki tüm içerik, "olduğu gibi" sunulmaktadır. bazarlik.com, sitede yayınlanan hiçbir içerik ile ilgili, açık veya zımni, garanti VERMEMEKTEDİR. Ayrıca bazarlik.com, bu sitede yayınlanan içeriklerde verilebilecek garantileri, herhangi bir durum için kullanım uygunluğunu ve bu konudaki vaatleri tanımaz ve kendini bu tür durumlardan muaf tutar. bazarlik.com, sitede yayınlanan içeriğin ve içerikte verilebilecek linklerin ve linklerdeki içeriğin, doğruluğunu, güvenliğini, ve hukuka uygunluğunu, HİÇBİR şekilde garanti etmez.

3. Kısıtlamalar

bazarlik.com ve/veya tedarikçileri, hiçbir durumda, bazarlik.com web sitesindeki içeriğin kullanımı veya kullanılamamasından dolayı ve doğabilecek herhangi bir zarardan (sınırlı kalmamak kaydıyla, veri, satış, kar, iş günü kaybı) dolayı, bu durumdan bazarlik.com ve bazarlik.com herhangi bir çalışanı,sözlü veya yazılı bir şekilde haberdar edilmiş olsa bile sorumlu tutulamaz.

4. Revizyonlar ve Hatalar

bazarlik.com web sitesindeki içerik, teknik, imla ve fotoğraf hataları içerebilir. bazarlik.com, hiçbir şekilde, web sitesinde yayınlanan içeriğin doğruluğu, tamlığı ve güncelliği konusunda garanti vermez. ŞİRKET İSMİ, bu web sitesinde yayınlanan içeriği, daha önceden haber vermeksizin değiştirebilir. bazarlik.com, web sitesindeki içeriği yenilemekle ilgili hiçbir taahhüt vermez.

5. Linkler

bazarlik.com, web sitesi içeriğinde yer alabilecek linklerin hepsini gözden geçirmediği gibi, herhangi bir linkten veya o linkte bulunabilecek içerikten sorumlu değildir. İçeriklerde bu tür linkler bulunması,bazarlik.com bu linkleri refere ettiği anlamına gelmez. Bu linkleri kullanmakan doğabilecek tüm sorumluluk, site kullanıcılarına aittir.

6. Site Kullanım Koşulları Değişiklikleri

bazarlik.com, bu kullanım koşullarını, daha önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Bu siteyi kullanarak, en güncel Kullanım Koşulları Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

7. Uygulanacak Hukuk ve Yetki Konuları

İşbu web sitesinin Kullanım Koşulları Sözleşmesinden doğan ve/veya doğabilecek her türlü ihtilaf ile ilgili olarak ŞEHİR Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Kişisel bilgilerin güvenliği ve bu güvenliğin devamının sağlanması için, ticari faaliyetimizi bu prensiplerle sürdürmeye kararlıyız.